Hakkımızda

Merkez Dijital Ajans Hakkında Her Şey

Anasayfa /  Hakkımızda

2013 yılından itibaren Fatsa'da faaliyet gösteriyoruz. Ekibimizle birlikte dijital ortamdaki tüm gereksinimlerinize uygun çözümler geliştiriyor ve uyguluyoruz. Bizi daha yakından tanımak için sunduğumuz hizmetleri inceleyebilir, ya da referanslarımıza göz atabilirsiniz.


İş Sürecimiz


Tanışalım

Siz bizi tanırken biz de sizi daha yakından tanıyalım. Böylelikle bizden ve projenizden beklentilerinizi ve isteklerinizi doğru bir şekilde değerlendirip, aklınızdan geçeni gerçeğe dönüştürebilmek için en verimli çalışma yolunu izleyebilelim.


Analiz Edelim

Projenizi detaylı olarak analiz edelim. Yapacağımız ölçüm ve değerlendirmelerle, projeniz için gereken kaynakları, en doğru çalışma şeklini ve süresini belirleyip nedenleri ile birlikte size detayları ile bir rapor halinde sunalım ve belirlediğimiz iş planının onayını alalım.


Tasarlayalım / Geliştirelim

Belirlediğimiz iş planı çerçevesinden disiplinli bir şekilde çalışıp gerekli tüm testleri de yaparak projenizi çalışır hale getirelim ve tekrar onayınızı almak üzere size sunalım.


Teslim Edelim

Tüm aşamaları onaylamanız halinde projeyi hayata geçirip, detaylı çalışma özetini ve projenizle ilgili tüm dokümanları size teslim edelim. Tüm bu süreci özellikle web tabanlı projelerinizde beklediğinizden çok daha kısa bir süre içerisinde başlatıp nihayete erdirelim..


İlk Adımı Hemen Atın

Tanışalım ve 4 adımda sizin için her şeyi nasıl değiştirebileceğimizi detaylarıyla anlatalım.

Bize Ulaşın