Hakkımızda


     2013 yılında Merkez Dijital Ajans adıyla, marka, reklam yönetimi, web-grafik tasarım ve kurumsal danışmanlık gibi hususlarda Fatsa ve çevresine hizmet vermek amacıyla faaliyete başlayan firmamız Merkez Dijital Ajans'la, kısa sürede önde gelen kuruluşlar ile önemli çalışmalara imza atarak faaliyet gösterdiğimiz alanda değerli bir markaya dönüştük.

     1. hizmet yılımızın sonunda Fatsa bölgesinde faaliyet gösteren birçok önemli markayı yeni ve çağdaş bir kimliğe kavuşturan ajansımızla, gelişen ihtiyaçlar doğrultusunda müşteri portföyünün beklentilerini de göz önünde tutarak, bilişim hizmetleri alanında faaliyetlerimizi genişletmeye karar verdik.

     2014 yılı haziran ayından itibaren bölgede bireysel ve kurumsal donanım ihtiyaçlarını karşılamak, profesyonel güvenlik çözümleri sunmak ve uzman kadromuzla hem bireysel hem de kurumsal kullanıcıya eksiksiz destek vermek amacıyla Merkez Bilişim Hizmetlerini kurduk.

      Merkez Dijital Ajans'dan farklı olarak kendi profesyonel ekibi ve kendi hizmet alanında müşterilerine ulaşmaya başlayan Merkez Bilişim Hizmetleri, dijital ajans ile ulaştığımız başarıyı arttırarak sürdürme kararlılığıyla değerli müşterilerine hizmet vermektedir.