Hizmetlerimiz

Sunduğumuz Tüm Hizmetler

Anasayfa Hizmetlerimiz › E-Ticaret

Hedef kitleniz ve ürünleriniz arasındaki klasik engeller artık sizin için sorun olmaktan e-ticaret sistemleri sayesinde çıkar.

Satışlarınızı web üzerine taşıdığınızda hedef kitleniz ürünlerinize 7 gün 24 saat, diledikleri her an, hızla ulaşır ve alışverişlerini güvenle yaparlar. Hizmet sunduğunuz sektör hangisi olursa olsun, sunduğunuz hizmeti ve ürünlerinizi insanların internete ulaşabildiği her yere kolaylıkla taşımış olursunuz.

Avantajlarımız


Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

Klasik web sitesi işlerinde olduğu gibi e-ticaret işlerinde de arama motorları ile uyumlu çalışma ve içeriğin bilinen tüm arama motorlarında eksiksiz listelenebilmesi önceliklerimizin en başında geliyor. Bir e-ticaret sitesinde de bu özenin gösterilmesi ürünlerinizin belirlediğiniz hedef kitleye ulaşımında sizi rakiplerinizin bir adım önüne geçiriyor. Arama motorlarının yanı sıra yaptığımız e-ticaret sistemlerini bilinen fiyat karşılaştırma motorları ile de entegre ediyoruz.


Sosyal Medya Entegrasyonu (SMO)

Halihazırda yoksa web sitenizle birlikte e-ticaret markanızın sosyal medya hesaplarını oluşturuyoruz. Kullanıcılar sosyal medya platformunu oluşturan web sitelerinde en çok tüketim maddeleri ve alışveriş üzerine paylaşımlarda bulunup fikir alışverişi yapıyorlar. Tasarladığımız e-ticaret sitesinde her bir ürün tüm öğerleri ile eksiksiz olarak sosyal mecralarda paylaşılabiliyor ve kullanıcı etkileşimine sürekli açık kalıyor.


Kusursuz Yönetim

Tasarladığımız e-ticaret sistemlerinin arka planında da her şeyi düşündük. Ürün girişinden, stok takibi ve yönetimine, muhasebe ve faturalama işlemlerinden, müşteri ilişkileri yönetimine dek tüm modüller hatasız ve hızlı hizmet verebilmeniz için size özel tasarlanıp, sürekli geri dönüşünüz alınarak ihtiyaçlarınıza göre geliştiriliyor. Operasyonunuzun büyüklüğü farketmeksizin, satışlarınızın her bir kademesine tam olarak hakim olabiliyorsunuz.


Üst Düzey Güvenlik

Güvenlik e-ticaret sistemlerinin en önemli noktası. Gerekli tüm güvenlik yatırımları yapılmış, firmamıza ait sunucularımızda, firmanıza özel tüm güvenlik sertifikalarıyla birlikte sisteminizi tam kapasite koruyor ve 7/24 destek sağlıyoruz. Hem sizin hem de siteniz üzerinde alışveriş işlemleri yapan hedef kitlenizin tüm bilgileri yüksek güvenlikle korunuyor ve sistemin kurulumundan sonra da her an olası hatalara karşı test ediliyor.


İlk Adımı Hemen Atın

Tanışalım ve 4 adımda sizin için her şeyi nasıl değiştirebileceğimizi detaylarıyla anlatalım.

Bize Ulaşın