Hizmetlerimiz

Sunduğumuz Tüm Hizmetler

Anasayfa Hizmetlerimiz › Mobil Çözümler

Akıllı telefon ve tabletlerle artık internet her an her yerde insanların elinin altında ulaşılabilir durumda.

Markanıza ait dijital dünyada yer alan tüm içeriğe aynı zamanda cep telefonu ve tabletlerle de ulaşılıyor artık. Hatta yapılan araştırmalar gösteriyor ki sadece son 1 yıl içerisinde mobil cihazlar üzerinden gerçekleşen erişimler neredeyse klasik masaüstü-dizüstü sistemlerle aynı sayıyı yakalamış durumda.Avantajlarımız


Akıllı Tasarımlar

Piyasada sayısı yüzleri aşan modelde akıllı telefon ve tablet var. Bu çeşitliliğin arasında her bir markanın da kendi içnde farklı ekran ölçüslerine sahip onlarca modeli bulunuyor. İşte bu karmaşayı sunduğumuz akıllı tasarımlar sona erdiriyor. En güncel tasarım teknolojilerini kullanarak geliştirdiğimiz arayüzler, ziyaretçinin kllandığı cihazı 1 saniyeden kısa zamanda algılayıp tü tasarım öğerlerini talep eden cihazın ölçü ve renk değerlerine göre yeniden oluşturuyor. Bu sayede ziyaretçi sitenizde geçirdiği sürede mobil cihazla da bir masaüstü bilgisayarda yaşadığı deneyimi eksiksiz yaşayabiliyor.


Dahili Uygulamalar

Tercih edebileceğiniz tek çözüm mobil cihazların ekranlarında düzgün görüntülenen bir web sitesi değil. Arzu ederseniz verdiğiniz hizmet analiz edilerek tasarlanmış ve tamamen markanıza özel mobil uygulamalar da geliştirebiliyoruz. Android, IOS veya Windows mobil işletim sistemlerine direkt olarak kurulan ve kullanıcının diğer uygulamaları arasında yerini alan uygulamanızla da hdef kitlenize ulaşabilir, arzu ederseniz bu işletim sistemlerindeki bildirim özelliklerini kullanarak kullanıcılarınızın mobil cihazları ile sürekli etkileşim halinde olabilirsiniz.


İlk Adımı Hemen Atın

Tanışalım ve 4 adımda sizin için her şeyi nasıl değiştirebileceğimizi detaylarıyla anlatalım.

Bize Ulaşın