Hizmetlerimiz

Sunduğumuz Tüm Hizmetler

Anasayfa Hizmetlerimiz › Reklam Çözümleri

Hedef kitleye ulaşmak için klasik reklam yöntemleri hala kullanılıyor. TV-gazete reklamları, baskılı sokak reklamları markanız için halen önemli, ama artık yeterli değil ve tek çözüm de bu değil.

Dijital reklam olanakları sayesinde, sadece reklamınızı kitlelere ulaştırmıyor, direkt hedefleme de yapabiliyorsunuz. Ulaşmak istediğiniz kitleye göre yaş, cinsiyet, yaşanılan yer gibi demografik aralıklar belirleyerek dilediğiniz platformda belirlediğiniz hedefe direkt olarak reklamınızı ulaştırabiliyorsunuz.Avantajlarımız


Klasik reklamlar

Baskı çözümleri üzerinde yürüyen klasik reklam stilinde hedef kitlenize ağırlıklı olarak gazete-dergi reklamları, raket-billboard gibi sokak reklamları, el broşürleri ve flyer gibi ürünlerle ulaşırsınız. Baskıya uygun tüm tasarlarımızda da dijital işlerinizde olduğu gibi kurumunuzun kimliğini ürüne en doğru şekilde yansıtıyor ve reklam çözümünüzü hedef kitlenizle buluşturuyoruz.


Dijital Reklamlar

Bölgenizin en çok ziyaret edilen web sitelerinde reklamlarınız görüntülenebilir. Hedeflediğiniz site ile bağlantıyı kuruyor, sitede görüntülenecek banner reklamanızı tasarlıyor ve görüntülenme-tıklanma istatistiklerini detaylı olarak raporluyoruz. Bunun dışında flash animasyon, 3 boyutlu mekan turu ve profesyonel iç mekan çekimi gibi hizmetler de sunuyoruz.


Arama Motoru Reklamları

Arama motorlarında faaliyet gösterdiğiniz sektörde ön sıralarda yer almak her zaman kolay değil. Özelikle internet üzerinde yeni faaliyete başlamışsanız, ilk adımda faaliyetinizi önplana çıkarmanın en hızlı yolu arama motorları reklamlarında yer almak ve sektörünüzle ilgili aramalarda önplanda çıkmaktır. Özellikle Google AD Words üzerinde uzmanlaşmış bir ekiple Demografik ve bölgesel hedefleriniz belirlendikten sonra kurumunuz için uygun, doğru anahtar kelimler analiz edilerek reklam çalışmanız yapılır ve souçlar size raporlanır.


Sosyal Ağ Reklamları

Markanız ve ürünleriniz için en uygun sosyal mecra hangisi, ne tür profile sahip insanlar ürün ve hizmetlerinizle ilgilenecek? Bütün bu soruların analizini yapıp doğru cevapları buluyor ve bütçenize göre hayata geçiriyoruz. Sosyal medya ekibimiz, hedef kitle tanımını ve takibini yapıyor ve reklamınızın geçerli olduğu sürece tüm faaliyetlerinizi takip edebiliyor.


İlk Adımı Hemen Atın

Tanışalım ve 4 adımda sizin için her şeyi nasıl değiştirebileceğimizi detaylarıyla anlatalım.

Bize Ulaşın