Hizmetlerimiz

Sunduğumuz Tüm Hizmetler

Anasayfa Hizmetlerimiz › Sosyal Medya

Hedef kitleniz internette zamanının çoğunu sosyal ağlar üzerinde geçiriyor ve günlük hayattaki bütün deneyimini bu ağlar üzerinde birbirleri ile paylaşıyor. Markanızın bilinirliğinin artması ve insanlar tarafından hizmetlerinizin konuşulup paylaşılması günümüz dijital dünyasının en etkili yollarından birisi.

Başta Facebook ve Twitter olmak üzere sosyal ağlarda bulunan kitleye ulaşım için bu ağlarda marka algısını bozmayacak şekilde oluşturulmuş profesyonel, kurumsal sayfalar ve web sayfanızın bu sayfalarla kusursuz entegrasyon ve etkileşimi ile mümkün.Avantajlarımız


Sosyal Kurumlar

Markasıyla birlikte insanların olduğu her yerde bulunmak faaliyet gösterilen sektör ne olursa olsun, herkesin koşulsuz hedefi. Hedef kitleniz zamanının byük bölümünü artık sosyal ağlarda geçirirken, yeni bir sosyal deneyimin de tadını çıkarıyor. Yürüttüğünüz faaliyetin duyurulmasına en uygun sosyal ağlarda yerinizi almak ve bu deneyime katılmak, yapacağımız doğru analiz ve hedefleme stratejileriyle markanızı hedef kitlenizin günlük hayatının bir parçası haline getiriyor.


Web Entegrasyonu

Sosyal ağlarda kurumsal olarak yerinizi aldıktan sonraki en önemli adım, oluşturduğunuz ağ ile web sitenizi doğru entegre edebilmek. Web sitenizde yayınladığınız içeriğin sosyal ağ ziyaretçileri tarafından rahat erişilebilir ve kolayca paylaşılabilir olması hem sosyal ağlarda daha çok komnuşulmanızı sağlayacak hem de sitenizden ağınıza, ağınızdan sitenize bir ziyaretçi trafiği oluşturacaktır. Sitenizin size özel tasarlanmış alanlarından eklediğiniz her türlü içerik, anında kurumsal sosyal medya hesaplarınızla ve buradaki kitlenizle etkileşime geçer.


Sosyal Uygulamalar

Ürün ve hizmetlerinizi sadece klasik yöntemlerle ya da web siteniz üzerinden tanıtmak zorunda değilsiniz. Kitlenizle de sadece bu yollarla iletişime geçmek yeterli değil. Bilinen yollarla ulaşamadığınız potansiyel müşterileriniz için gerekli tanımlamayı yaptıktan sonra, bu insnalara ürün ve himetlerinizi sosyal ağlar üzerinden de ulaştırabilirsiniz. İnsanlar her gün kullandıkları sitelerden ayrılmadan da ürünlerinizi inceleyebilir, hatta satın alabilir ya da firmanızla bu sosyal ağlar üzerinden de iletişime geçebilir. Uygulamalarımızla bunu kurumunuzun sosyal ağ hesabı üzerinden gerçekleştirebilmenizi sağlıyoruz.


Detaylı Raporlama

Sosyal ağlar üzerinde markanız için gerçekleştireceğimiz tüm uygulama ve aktiviteler, öncesi ve sonrası ile detaylı olarak raporlandırabilir durumda. Uygulama ve aktivitelerimizin ardından, sosyal ağ üzerinde planladığımız aksiyon hangi demografik yapıda kaç kişiye ulaşmış, ne kadarından nasıl bir geri dönüş alınmış detaylı olarak sizlere sunuyoruz. Size özel tasarlanan rapor ekranlarıyla faaliyetlerinizin özetini grafiksel ortamda izleme şansınız oluyor. Bunun sonucunda hedef kitlenize yönelik belirleyeceğiniz yeni aksiyonlar için strateji belirlemeniz kolaylaşıyor.


İlk Adımı Hemen Atın

Tanışalım ve 4 adımda sizin için her şeyi nasıl değiştirebileceğimizi detaylarıyla anlatalım.

Bize Ulaşın