Hizmetlerimiz

Sunduğumuz Tüm Hizmetler

Anasayfa Hizmetlerimiz › Web Tasarım

Web siteleri markanızın dijital dünyadaki en önemli sembolüdür. Markanızın ve sunduğunuz hizmet ve ürünlerin bilinirliğini arttırmakla kalmaz hizmet ve erişim alanınızın bulunduğunuz bölge ile sınırlı kalması sorununu da çözer.

Bir web sitesine sahip olmakla, dünyanın her yerinden insanların size ulaşabilecekleri, sabit, akılda kalıcı bir adresi olan bir mekana sahip olmuş olursunuz. Üstelik hedef kitleniz size ulaşabilmek ve markanızla ve ürünlerinize etkileşime geçmek için mesafe, mesai saati vb. gibi sorunlara takılıp kalmaz. Diledikleri her an, mümkün olan en kısa yolla markanızla etkileşim içinde olabilirler.

Avantajlarımız


Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

Bizim elimizden çıkan tüm web siteleri, başta Google olmak üzere bilinen tüm arama motorlarına, mevcut tüm içerikleri ile birlikte kaydediliyor ve özel yazılımlarımız, arama motorlarında kayıtlı içeriğinizi sitenize özel oluşturulmuş bağlantı haritalarıyla sürekli güncel tutuyor. Sunduğunuz hizmet ve sektörünüze göre analizler yapıyor ve arama motorlarında yapılan benzer aramalarda, hedef kitlenize yönelik anahtar sözcüklerde rakiplerinizden önce sıralanmanızı sağlıyoruz.


Sosyal Medya Entegrasyonu (SMO)

Halihazırda yoksa web sitenizle birlikte markanızın sosyal medya hesaplarını da oluşturuyoruz. Bizim elimizden çıkan sitelerde içeriğiniz, bilinen büyük sosyal mecralara uyumlu olarak kodlanıyor ve sınıflandırılıyor. Kullanıcılar Facebook, Twitter gibi sıkça zaman geçirdikleri popüler sosyal medya mecralarında, içeriğinizi paylaşmak istediklerinde, içeriğiniz bu siteler üzerinde site kullanıcısının kolay takip ve okumasına en müsait haliyle yer alıyor. Kullanıcılar kolaylıkla markanızla etkileşime geçebiliyor.


Standartlara Uygun Kodlama

Tüm kodlarımızı dünya çapında belirlenmiş standartlar dahilinde yazıyor ve kontrol ediyoruz. Farklı platform ve cihazlarda tek görünüm her zaman öncelikli hedefimiz. Hedefimize ulaşmaya çalışırken de standartlardan taviz vermiyoruz. Bu yaptığımız tüm işlerde kullanıcıya kolaylık olarak yansıyor. Sitelerimiz üzerindeki kullanıcı deneyimini önemsiyor ve kitleniz markanızın web sitesini ziyaret ettiğinde yaşayacağı deneyimden eksiksiz olarak memnun kalmasını sağlıyoruz.


Zamanının Ötesinde Tasarımlar

Bitirdiğimiz tüm projelerin geçen zamanla birlikte sundukları avantajları yitirmemeleri için çok çalışıyoruz. Tasarımlarımız mümkün olduğunca esnek bir yapıda geliştiriliyor. Aradan yıllar geçtiğinde dahi, yeni teknolojiler karşısında kullanışsız bir işe dönüşmemesi bizim için çok önemli. Tüm web sitelerimiz, ilk andan itibaren tüm cihazlarda ve tüm işletim sistemleri üzerinde sorunsuz çalışıyor, zaman içerisinde eklenecek yeni platform ve cihazlara da kolaylıkla adapte edilebiliyorlar.


İlk Adımı Hemen Atın

Tanışalım ve 4 adımda sizin için her şeyi nasıl değiştirebileceğimizi detaylarıyla anlatalım.

Bize Ulaşın