Hizmetlerimiz

Sunduğumuz Tüm Hizmetler

Anasayfa Hizmetlerimiz › Kurumsal Yazılım

Verimli çalışmak her anlamda işinizin anahtarlarından biri. Çalışanlarınızın ve sizin harcadığınız enerjiyi işinize en verimli şekilde yansıtacak yollar bulmak ve geliştirmek kısıtlı zamanınızı ve enerjinizi daha verimli kullanarak iş sürecinizi daha etkin bir şekilde yürütmenizi sağlar.

Muhasebe, stok ve personel yönetimi gibi ana konular başta olmak üzere, kurum içi doküman dağıtımı, iş takibi vb. konularda geliştirilen yazılımlar, çalışma veriminizi arttırmakla kalmaz, iş sürecinizin tamamını ölçeklenebilir ve takip edilebilir hale getirir.Avantajlarımız


İş Süreçleri Yönetimi (CRM)

İş süreçleri yönetimi yazılımları, kurumunuzdaki işleyiş analiz edilerek ihtiyaçlarınıza ve süreçlerinizin ilerleyişine göre tamamen size özel olarak tasarlanır. Birden fazla yazılımdan oluşan ve iş akışını tek bir noktadan kontrol edip yönetmenizi sağlayan bir yazılım grubu olarak tanımlanabilir. CRM uygulamalarımızın tamamında önce, iş akışını analiz ediyor ve size özel çözümler geliştirmeye başlıyoruz. Bunun sonucunda tüm akış süreci bir standart kazanıyor, kullanıcı hatası en az düzeye indirgeniyor, kurum içerisinde kağıt tüketimi en az seviyeye düşüyor, özetle verimliliği arttırırken maliyeti azaltmak yolunda ilerleniyor.


Devam-Kontrol Sistemleri

Personelinizden aldığınız verim tüm işten aldığınız verimi belirleyen önemli etkenlerden biri. Devam kontrol sistemlerimizle biyometrik ya da kartlı olarak personelinizin tüm hareketlerini, mesai giriş çıkışlarını, nöbet-vardiya takiplerini ve düzenlemesini yapabiliyorsunuz. Bu sistemlere entegre olarak personelinizin kaydedilen aktivitesine göre prim-puan sistemi uygulanabiliyor ve tüm bu değişkenler kullandığınız CRM uygulamalarına ya da personel-muhasebe-hakediş programlarına entegre edilebiliyor.


Doküman Yönetimi

Kâğıt israfı ve oluşturulmuş tüm dokümanların geriye dönük takibi kurumların en çok zorlandıkları konulardan biri. Dokümanlarınızı dijital ortama taşımak ve veritabanları üzerinde arşivlemek sadece kağıt tasarrufu yapmanızı sağlamıyor aynı zamanda arzu etmeniz halinde yıllarca önce oluşturulmuş bir dokümana bile sadece birkaç tıklamayla kolaylıkla ulaşmanızı sağlayarak size zaman kazandırıyor.


Personel-Stok-Muhasebe

Birbiriyle bağlantılı çalışan bu modüller kurumunuzun can damarı ve bu modüllerde hatayı ve veri kaybını en aza indirmek kurumunuzun sağlıklı işlemesi için en önemli ihtiyaç. Bu modüllerde kullanıcı hatasını en aza indiren yaklaşımımızla işleyişinizi hatasız hale getiriyor, personeller arası yetkilendirme ile özel ekranlar oluşturuyor ve tüm faaliyeti yöneticiye özel olarak detaylarıyla raporlandırılıyoruz.


İlk Adımı Hemen Atın

Tanışalım ve 4 adımda sizin için her şeyi nasıl değiştirebileceğimizi detaylarıyla anlatalım.

Bize Ulaşın